Dodavatelé

Fort Vale – nerezové ventily pro ADR/RID přepravu

Fort Vale je přední světový dodavatel řešení pro firmy zabývající se přepravou a skladováním nebezpečných látek v nerezových cisternových kontejnerech, silničních a železničních cisternách. Nerezové armatury a jejich příslušenství, které díky dlouholeté tradici (od založení roku 1967 se specializuje na vývoj a výrobu armatur pro ADR a RID přepravu), moderní výrobě a celosvětové síti poboček a obchodních partnerů, používá většina výrobců a uživatelů nerezových cisteren a kontejnerů.

Claitec – bezpečnost v logistice

Logotip-Claitec

Claitec je dynamická společnost, která se specializuje na návrh bezpečnostních řešení pro snížení rizika nehod na pracovišti. Systémy PAS (systém výstrahy chodců) a LAS (zónové zpomalování vysokozdvižných vozíků) snižují počet nehod mezi vysokozdvižným vozíkem a chodci a vedou ke zlepšení prevence pracovních rizik.

Tato řešení přináší uživatelům nové bezpečnostní prvky u vysokozdvižných vozíků. Distributorům a výrobcům vysokozdvižných vozíků poskytují přidanou hodnotu a zlepšení technologických možností vozového parku.