Výhradní distributor Fort Vale Ltd.

- dodáváme ventily pro přepravu produktů v cisternách a kontejnerech podle ADR a RID

Jako výhradní distributor Fort Vale dodáváme široký sortiment nerezových armatur. Většina armatur je okamžitě dostupná na centrálním skladu v Holandsku a jejich standardní dodací lhůta je 3-4 dny.

API plnící koncovky

API plnící koncovky jsou označeny jako MK3 Safeload. Ke koncovkám dodáváme také příslušenství (např. expanzní kroužky, měřič opotřebení koncovky a adaptéru, ventily pro rekuperaci par, atd.).

Pojistné ventily

Nerezové pojistné ventily v různých provedeních a velikostech. Připojení buď se závitem nebo přírubové, velikosti u závitového provedení od 3/4″ po 2 1/2″, u přírubového provedení velikost DN65 nebo DN80. Nastavení je možné na přetlak, podtlak nebo obousměrné, výběr z různých těsnících materiálů. K pojistným ventilům dodáváme také příslušenství (např. příruby, pojistné membrány, držáky pojistných membrán, manometry, atd.).

Motýlové klapky

Nerezové motýlové klapky ve velikostech DN50, DN80 a DN100. Připojení mezipřírubové nebo přírubové, ovládání pneumatické nebo manuální, výběr z různých těsnících materiálů. K motýlovým klapkám dodáváme také příslušenství (příruby, víčka, přírubová těsnění).

Kulové ventily

Nerezové kulové ventily ve velikostech DN50, DN80 a DN100. Připojení přírubové, ovládání manuální, výběr z různých těsnících materiálů. Ke kulovým ventilům dodáváme také příslušenství (příruby, víčka, přírubová těsnění).

Patní ventily

Nerezové patní ventily ve velikostech DN80 a DN100. Různé provedení těla ventilu – 30°, 45°, 90°, 180°. Ovládání hydraulické, pneumatické nebo manuální, výběr z různých těsnících materiálů. Ke patním ventilům dodáváme také příslušenství (příruby, přírubová těsnění).

Průlezy

Nerezové tlakové průlezy ve velikostech 300mm, 500mm a 600mm. Různé provedení hrdla – rovné nebo profilované s límcem, uzavírání na 4, 6 nebo 8 křídlových matic podle velikosti a požadovaného konstrukčního tlaku, výběr z různých těsnících materiálů.